$853.14
$885.91
Compare Price
You save
$32.77
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 87.01.411
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Rational 87.01.411 Glass Pane Bundle
Item:
#1287889
Technical details
| Manufacturer | Rational |
|---|---|
| Model Number | 87.01.411 |
| Manufacturer Part # | 87.01.411 |
| Height | 2.9" |
| Width | 22" |
| Depth | 23" |
| Weight | 25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Rational 87.01.411 Glass Pane Bundle
$853.14
$885.91
You save
$32.77
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational 87.01.411 Glass Pane Bundle