Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Rational .
- Authorized Rational dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Rational 87.01.544S
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Rational 87.01.544S 1 Piece Gasket 4 Trolly Window
Item:
#1827759
Technical details
| Manufacturer | Rational |
|---|---|
| Model Number | 87.01.544S |
| Manufacturer Part # | 87.01.544S |
| Height | 2.15" |
| Width | 4.55" |
| Depth | 22" |
| Weight | 1.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rational 87.01.544S 1 Piece Gasket 4 Trolly Window
About this item
Product Details
Product Details
Rational 87.01.544S 1 Piece Gasket 4 Trolly Window
