$1.43/Pack
$1.48
Compare Price
You save
$0.05
(3%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rational Cooking Systems 10.00.980 Screw Phillips Flat Head K30 X 10 Pack Of 5
Item:
#1839723
Technical details
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 10.00.980 |
| Manufacturer Part # | 10.00.980 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rational Cooking Systems 10.00.980 Screw Phillips Flat Head K30 X 10 Pack Of 5
$1.43/Pack
$1.48
You save
$0.05
(3%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 10.00.980 Screw Phillips Flat Head K30 X 10 Pack Of 5