$45.78
$47.54
Compare Price
You save
$1.76
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rational Cooking Systems 10134607 Fuse Sc 25
Item:
#1514053
Technical details
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 10134607 |
| Manufacturer Part # | 10134607 |
| Height | 1.05" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 3.7" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rational Cooking Systems 10134607 Fuse Sc 25
$45.78
$47.54
You save
$1.76
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 10134607 Fuse Sc 25