$66.16
$73.00
Compare Price
You save
$6.84
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rational Cooking Systems 1K1830 Valve Plate Seal Kit
Item:
#1139213
Technical details
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 1K1830 |
| Manufacturer Part # | 1K1830 |
| Height | 1.2" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Rational Cooking Systems 1K1830 Valve Plate Seal Kit
$66.16
$73.00
You save
$6.84
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 1K1830 Valve Plate Seal Kit, (4) Seals Flat Washers Wave Washers Nyloc Nuts, Accutemp
