$151.14
$175.54
Compare Price
You save
$24.40
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rational Cooking Systems 20.00.399P Door Gasket
Item:
#1148892
Technical details
| Fits with Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 20.00.399P |
| Manufacturer Part # | 20.00.399P |
| Height | 1.5" |
| Width | 11.5" |
| Depth | 18" |
| Weight | 2.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Italy |
| Product Type | Non-OEM |
Rational Cooking Systems 20.00.399P Door Gasket
$151.14
$175.54
You save
$24.40
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 20.00.399P Door Gasket
