$93.57
$117.98
Compare Price
You save
$24.41
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rational Cooking Systems 20.01.800P Door Gasket Scc
Item:
#1148605
5+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 20.01.800P |
| Manufacturer Part # | 20.01.800P |
| Height | 2" |
| Width | 7" |
| Depth | 19" |
| Weight | 1.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Germany |
| Product Type | Non-OEM |
Rational Cooking Systems 20.01.800P Door Gasket Scc
$93.57
$117.98
You save
$24.41
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 20.01.800P Door Gasket 470mm X 500mm (18.5" X 19.7")
