$138.51
$151.38
Compare Price
You save
$12.87
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rational Cooking Systems 20.02.552P Gasket Door 18 1/2"x30"
Item:
#1145029
Technical details
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 20.02.552P |
| Manufacturer Part # | 20.02.552P |
| Height | 2.9" |
| Width | 6.25" |
| Depth | 19.15" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Rational Cooking Systems 20.02.552P Gasket Door 18 1/2"x30"
$138.51
$151.38
You save
$12.87
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 20.02.552P Gasket Door 18 1/2"x30"
