Free Shipping
Free Shipping
$995.46
$1,033.70
Compare Price
You save
$38.24
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rational Cooking Systems 20.03.678P Lifting Cylinder For Pan And Lid
Item:
#1514160
Technical details
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 20.03.678P |
| Manufacturer Part # | 20.03.678P |
| Height | 6" |
| Width | 8" |
| Depth | 20" |
| Weight | 0.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rational Cooking Systems 20.03.678P Lifting Cylinder For Pan And Lid
$995.46
$1,033.70
You save
$38.24
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 20.03.678P Lifting Cylinder For Pan And Lid