$73.44
$76.26
Compare Price
You save
$2.82
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rational Cooking Systems 2039.0368 Hose Guide For Hand Shower Plastic
Item:
#1514167
Technical details
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 2039.0368 |
| Manufacturer Part # | 2039.0368 |
| Height | 2.5" |
| Width | 4.65" |
| Depth | 8.05" |
| Weight | 2.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rational Cooking Systems 2039.0368 Hose Guide For Hand Shower Plastic
$73.44
$76.26
You save
$2.82
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 2039.0368 Hose Guide For Hand Shower Plastic