Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rational Cooking Systems 2110.1017 Pressure Hose 13mm 1000mm
Item:
#1514178
Technical details
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 2110.1017 |
| Manufacturer Part # | 2110.1017 |
| Height | 7" |
| Width | 11" |
| Depth | 13" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rational Cooking Systems 2110.1017 Pressure Hose 13mm 1000mm
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 2110.1017 Pressure Hose 13mm 1000mm
