Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rational Cooking Systems 22.01.196P Graphit Seal For Gasket Flange
Item:
#1514197
Technical details
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 22.01.196P |
| Manufacturer Part # | 22.01.196P |
| Height | 2.25" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rational Cooking Systems 22.01.196P Graphit Seal For Gasket Flange
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 22.01.196P Graphit Seal For Gasket Flange
