$45.67
$47.42
Compare Price
You save
$1.75
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 24.00.133
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Rational Cooking Systems 24.00.133 Door Mounting Support Top
Item:
#1514201
Technical details
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 24.00.133 |
| Manufacturer Part # | 24.00.133 |
| Height | 1" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 0.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rational Cooking Systems 24.00.133 Door Mounting Support Top
$45.67
$47.42
You save
$1.75
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 24.00.133 Door Mounting Support Top
