$42.32
$43.94
Compare Price
You save
$1.62
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 24.00.187P
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Rational Cooking Systems 24.00.187P Gasket Glass Pane/trolley
Item:
#1513949
Technical details
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 24.00.187P |
| Manufacturer Part # | 24.00.187P |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 26" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rational Cooking Systems 24.00.187P Gasket Glass Pane/trolley
$42.32
$43.94
You save
$1.62
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 24.00.187P Gasket Glass Pane/trolley
