$8.72
$9.05
Compare Price
You save
$0.33
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rational Cooking Systems 24.01.259P Plastic Buffer 8 1mm For Door
Item:
#1514214
Technical details
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 24.01.259P |
| Manufacturer Part # | 24.01.259P |
| Height | 1.05" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 3.35" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rational Cooking Systems 24.01.259P Plastic Buffer 8 1mm For Door
$8.72
$9.05
You save
$0.33
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 24.01.259P Plastic Buffer 8 1mm For Door
