Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Rational .
- Authorized Rational dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Rational 24.02.762P
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Rational Cooking Systems 24.02.762P Door Lock
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 24.02.762P |
| Manufacturer Part # | 24.02.762P |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Germany |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 24.02.762P Door Lock, Henny Penny Combi-steamer Oven, Rational Combi-steamer Oven Scc Self Cooking Center

