$15.31
$15.91
Compare Price
You save
$0.60
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rational Cooking Systems 24.02.990P Door Catch For 2 Step Loc K
Item:
#1514072
Technical details
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 24.02.990P |
| Manufacturer Part # | 24.02.990P |
| Width | 0.3" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rational Cooking Systems 24.02.990P Door Catch For 2 Step Loc K
$15.31
$15.91
You save
$0.60
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 24.02.990P Door Catch For 2 Step Loc K