$12.29
$12.77
Compare Price
You save
$0.48
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rational Cooking Systems 24.03.040P Door Bolt
Item:
#1514221
Technical details
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 24.03.040P |
| Manufacturer Part # | 24.03.040P |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rational Cooking Systems 24.03.040P Door Bolt
$12.29
$12.77
You save
$0.48
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 24.03.040P Door Bolt
