Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rational Cooking Systems 24.03.787S Fixing Bracket Kit For Interior Glass Pane Icom
Item:
#1840413
Technical details
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 24.03.787S |
| Manufacturer Part # | 24.03.787S |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rational Cooking Systems 24.03.787S Fixing Bracket Kit For Interior Glass Pane Icom
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 24.03.787S Fixing Bracket Kit For Interior Glass Pane Icom