Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rational Cooking Systems 3100.1033S Fan Motor L9 4pol With Motor Shaft Gaske
Item:
#1514252
Technical details
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 3100.1033S |
| Manufacturer Part # | 3100.1033S |
| Height | 15" |
| Width | 18" |
| Depth | 26" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rational Cooking Systems 3100.1033S Fan Motor L9 4pol With Motor Shaft Gaske
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 3100.1033S Fan Motor L9 4pol With Motor Shaft Gaske