Free Shipping
Free Shipping
$1,893.11
$1,965.84
Compare Price
You save
$72.73
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rational Cooking Systems 3100.1065 Blower Motor 440 480 Vol T 60hz 870/1700rpm
Item:
#1840407
Technical details
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 3100.1065 |
| Manufacturer Part # | 3100.1065 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rational Cooking Systems 3100.1065 Blower Motor 440 480 Vol T 60hz 870/1700rpm
$1,893.11
$1,965.84
You save
$72.73
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 3100.1065 Blower Motor 440 480 Vol T 60hz 870/1700rpm