Free Shipping
Free Shipping
$912.27
$947.32
Compare Price
You save
$35.05
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rational Cooking Systems 3101.1001 Servo Motor 24v
Item:
#1513852
Technical details
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 3101.1001 |
| Manufacturer Part # | 3101.1001 |
| Height | 1.55" |
| Width | 2.2" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rational Cooking Systems 3101.1001 Servo Motor 24v
$912.27
$947.32
You save
$35.05
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 3101.1001 Servo Motor 24v