$90.41
$93.88
Compare Price
You save
$3.47
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Rational .
- Authorized Rational dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Rational 40.00.091S
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Rational Cooking Systems 40.00.091S Frame Gaskets & Glass
Item:
#1194122
Technical details
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 40.00.091S |
| Manufacturer Part # | 40.00.091S |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Germany |
| Product Type | OEM |
Rational Cooking Systems 40.00.091S Frame Gaskets & Glass
$90.41
$93.88
You save
$3.47
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 40.00.091S Frame Gaskets & Glass