$8.64
$8.98
Compare Price
You save
$0.34
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rational Cooking Systems 40.00.332 Gasket Heating Element
Item:
#1839733
Technical details
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 40.00.332 |
| Manufacturer Part # | 40.00.332 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rational Cooking Systems 40.00.332 Gasket Heating Element
$8.64
$8.98
You save
$0.34
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 40.00.332 Gasket Heating Element