Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 40.00.453P
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Rational Cooking Systems 40.00.453P Relay Solid State 65
Item:
#1141750
Technical details
| Fits with Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 40.00.453P |
| Manufacturer Part # | 40.00.453P |
| Height | 2.5" |
| Width | 4" |
| Depth | 7.25" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
Rational Cooking Systems 40.00.453P Relay Solid State 65
$124.01
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 40.00.453P Solid State Relay 65, Rational

