$23.44
$24.34
Compare Price
You save
$0.90
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rational Cooking Systems 40.02.512P Fuse Holder 2x6.3a
Item:
#1513974
Technical details
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 40.02.512P |
| Manufacturer Part # | 40.02.512P |
| Height | 2" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rational Cooking Systems 40.02.512P Fuse Holder 2x6.3a
$23.44
$24.34
You save
$0.90
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 40.02.512P Fuse Holder 2x6.3a
