Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rational Cooking Systems 40.03.692S Contactor B&j K3 32b00 Eur 190 T
Item:
#1514286
Technical details
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 40.03.692S |
| Manufacturer Part # | 40.03.692S |
| Height | 1.95" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 3.65" |
| Weight | 1.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rational Cooking Systems 40.03.692S Contactor B&j K3 32b00 Eur 190 T
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 40.03.692S Contactor B&j K3 32b00 Eur 190 T
