Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rational Cooking Systems 40.03.749 Socket Usb
Item:
#1514289
Technical details
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 40.03.749 |
| Manufacturer Part # | 40.03.749 |
| Height | 1.03" |
| Width | 1.23" |
| Depth | 1.61" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 40.03.749 Socket Usb