$18.59/{}
$19.31
Compare Price
You save
$0.72
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rational Cooking Systems 4001.0224P Fuse 6.35x32mm 6.3a
Item:
#1514375
Technical details
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 4001.0224P |
| Manufacturer Part # | 4001.0224P |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rational Cooking Systems 4001.0224P Fuse 6.35x32mm 6.3a
$18.59/{}
$19.31
You save
$0.72
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 4001.0224P Fuse 6.35x32mm 6.3a

