Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rational Cooking Systems 44.02.238S Heating Element With Gasket
Item:
#1514387
Technical details
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 44.02.238S |
| Manufacturer Part # | 44.02.238S |
| Height | 5.35" |
| Width | 7.1" |
| Depth | 11.05" |
| Weight | 3.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rational Cooking Systems 44.02.238S Heating Element With Gasket
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 44.02.238S Heating Element With Gasket
