$6.42
$7.11
Compare Price
You save
$0.69
(10%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rational Cooking Systems 50.00.303P Bushing Drip Collector
Item:
#1148886
Technical details
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 50.00.303P |
| Manufacturer Part # | 50.00.303P |
| Height | 0.75" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
Rational Cooking Systems 50.00.303P Bushing Drip Collector
$6.42
$7.11
You save
$0.69
(10%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 50.00.303P Bushing Drip Collector

