Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 5110.1022P
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Rational Cooking Systems 5110.1022P External Gasket Frame For Interior Light
Item:
#1514476
Technical details
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 5110.1022P |
| Manufacturer Part # | 5110.1022P |
| Height | 0.05" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rational Cooking Systems 5110.1022P External Gasket Frame For Interior Light
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 5110.1022P External Gasket Frame For Interior Light
