Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 54.00.094
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Rational Cooking Systems 54.00.094 Rubber Form Piece Venting Pipe
Item:
#1514482
Technical details
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 54.00.094 |
| Manufacturer Part # | 54.00.094 |
| Height | 2.75" |
| Width | 5.6" |
| Depth | 8.35" |
| Weight | 0.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rational Cooking Systems 54.00.094 Rubber Form Piece Venting Pipe
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 54.00.094 Rubber Form Piece Venting Pipe
