Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 56.00.457P
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Rational Cooking Systems 56.00.457P Care Hose 2
Item:
#1514492
Technical details
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 56.00.457P |
| Manufacturer Part # | 56.00.457P |
| Height | 1.7" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 12.95" |
| Weight | 0.81 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 56.00.457P Care Hose 2
