$11.89
$12.34
Compare Price
You save
$0.45
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 56.00.823P
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Rational Cooking Systems 56.00.823P Elbow For Suction Hose Cleanjet
Item:
#1513890
Technical details
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 56.00.823P |
| Manufacturer Part # | 56.00.823P |
| Height | 1.4" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 4.45" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rational Cooking Systems 56.00.823P Elbow For Suction Hose Cleanjet
$11.89
$12.34
You save
$0.45
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 56.00.823P Elbow For Suction Hose Cleanjet
