$36.76
$38.18
Compare Price
You save
$1.42
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rational Cooking Systems 56.01.424P Base Panel Left Lm1 Lm2 C E
Item:
#1514505
Technical details
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 56.01.424P |
| Manufacturer Part # | 56.01.424P |
| Height | 1.4" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 13.95" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rational Cooking Systems 56.01.424P Base Panel Left Lm1 Lm2 C E
$36.76
$38.18
You save
$1.42
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 56.01.424P Base Panel Left Lm1 Lm2 C E
