Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 60.75.210P
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Rational Cooking Systems 60.75.210P Hepa Filter Two Pack Ultravent
Item:
#1514538
Technical details
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 60.75.210P |
| Manufacturer Part # | 60.75.210P |
| Height | 2.75" |
| Width | 22.25" |
| Depth | 36.25" |
| Weight | 14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rational Cooking Systems 60.75.210P Hepa Filter Two Pack Ultravent
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 60.75.210P Hepa Filter Two Pack Ultravent