$10.69
$11.10
Compare Price
You save
$0.41
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rational Cooking Systems 70.00.261P O Ring 17x1.5
Item:
#1514543
Technical details
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 70.00.261P |
| Manufacturer Part # | 70.00.261P |
| Height | 0.65" |
| Width | 2.2" |
| Depth | 3.1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rational Cooking Systems 70.00.261P O Ring 17x1.5
$10.69
$11.10
You save
$0.41
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 70.00.261P O Ring 17x1.5
