$163.00
$169.26
Compare Price
You save
$6.26
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 70.00.567
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Rational Cooking Systems 70.00.567 Burner Pipe
Item:
#1514646
Technical details
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 70.00.567 |
| Manufacturer Part # | 70.00.567 |
| Height | 3.55" |
| Width | 10.05" |
| Depth | 14.85" |
| Weight | 2.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rational Cooking Systems 70.00.567 Burner Pipe
$163.00
$169.26
You save
$6.26
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 70.00.567 Burner Pipe
