Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Rational .
- Authorized Rational dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Rational 72.00.020P
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Rational Cooking Systems 72.00.020P Gasket F. Burner Carrier
Item:
#1514649
Technical details
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 72.00.020P |
| Manufacturer Part # | 72.00.020P |
| Height | 0.6" |
| Width | 6.8" |
| Depth | 8.05" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rational Cooking Systems 72.00.020P Gasket F. Burner Carrier
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 72.00.020P Gasket F. Burner Carrier

