$750.67
$779.51
Compare Price
You save
$28.84
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 8655.2020P
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Rational Cooking Systems 8655.2020P Hand Shower Roll Guide
Item:
#1514556
Technical details
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 8655.2020P |
| Manufacturer Part # | 8655.2020P |
| Height | 4.9" |
| Width | 12.6" |
| Depth | 13.2" |
| Weight | 5.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rational Cooking Systems 8655.2020P Hand Shower Roll Guide
$750.67
$779.51
You save
$28.84
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 8655.2020P Hand Shower Roll Guide

