$549.98
$571.10
Compare Price
You save
$21.12
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 87.00.144
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Rational Cooking Systems 87.00.144 Air Baffle Cpl.
Item:
#1514562
Technical details
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 87.00.144 |
| Manufacturer Part # | 87.00.144 |
| Height | 0.5" |
| Width | 23" |
| Depth | 30" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rational Cooking Systems 87.00.144 Air Baffle Cpl.
$549.98
$571.10
You save
$21.12
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 87.00.144 Air Baffle Cpl.