Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 87.00.367
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Rational Cooking Systems 87.00.367 Heating Element With Gasket
Item:
#1514566
Technical details
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 87.00.367 |
| Manufacturer Part # | 87.00.367 |
| Height | 5.25" |
| Width | 5.65" |
| Depth | 14.05" |
| Weight | 2.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rational Cooking Systems 87.00.367 Heating Element With Gasket
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 87.00.367 Heating Element With Gasket
