$37.96
$39.41
Compare Price
You save
$1.45
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rational Cooking Systems 87.01.173 Retrofit Kit Screw Pin Straight D6x19
Item:
#1514683
Technical details
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 87.01.173 |
| Manufacturer Part # | 87.01.173 |
| Height | 1" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 4.7" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rational Cooking Systems 87.01.173 Retrofit Kit Screw Pin Straight D6x19
$37.96
$39.41
You save
$1.45
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 87.01.173 Retrofit Kit Screw Pin Straight D6x19
