$658.72
$684.02
Compare Price
You save
$25.30
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 87.01.612S
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Rational Cooking Systems 87.01.612S Burner Hot Air (modified Ignition Electr
Item:
#1513897
Technical details
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 87.01.612S |
| Manufacturer Part # | 87.01.612S |
| Height | 4.7" |
| Width | 5" |
| Depth | 12.1" |
| Weight | 1.64 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rational Cooking Systems 87.01.612S Burner Hot Air (modified Ignition Electr
$658.72
$684.02
You save
$25.30
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 87.01.612S Burner Hot Air (modified Ignition Electr
