$131.87
$145.50
Compare Price
You save
$13.63
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rational Cooking Systems L20.01.803P Door Gasket Silicone
Item:
#1140137
Technical details
| Fits with Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | L20.01.803P |
| Manufacturer Part # | L20.01.803P |
| Height | 4" |
| Width | 6" |
| Depth | 15" |
| Weight | 1.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Rational Cooking Systems L20.01.803P Door Gasket Silicone
$131.87
$145.50
You save
$13.63
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems L20.01.803P Silicone Door Gasket 26-3/4" X 30-1/2", Rational Combi-steamer Oven Scc
