$49.96
$51.88
Compare Price
You save
$1.92
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other L70.00.631
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Rational Cooking Systems L70.00.631 Hose Air 40mm D X 350mm
Item:
#1194125
Technical details
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | L70.00.631 |
| Manufacturer Part # | L70.00.631 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Germany |
| Product Type | OEM |
Rational Cooking Systems L70.00.631 Hose Air 40mm D X 350mm
$49.96
$51.88
You save
$1.92
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems L70.00.631 Hose Air 40mm D X 350mm