Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other W33215
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Rational Cooking Systems W33215 Hex Screw (pulling Bolt) M8x20
Item:
#1514704
Technical details
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | W33215 |
| Manufacturer Part # | W33215 |
| Height | 1.25" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rational Cooking Systems W33215 Hex Screw (pulling Bolt) M8x20
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems W33215 Hex Screw (pulling Bolt) M8x20
