$66.16
$73.00
Compare Price
You save
$6.84
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other L1K1830
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Rational L1K1830 Valve Plate Seal Kit
Item:
#1139213
Technical details
| Manufacturer | Rational |
|---|---|
| Model Number | L1K1830 |
| Manufacturer Part # | L1K1830 |
| Height | 1.2" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Rational L1K1830 Valve Plate Seal Kit
$66.16
$73.00
You save
$6.84
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational L1K1830 Valve Plate Seal Kit, (4) Seals Flat Washers Wave Washers Nyloc Nuts, Accutemp
