$1.78
$1.85
Compare Price
You save
$0.07
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rational L22.00.881 Gasket Humdty Meas Pipe
Item:
#1193920
Technical details
| Manufacturer | Rational |
|---|---|
| Model Number | L22.00.881 |
| Manufacturer Part # | L22.00.881 |
| Height | 0.2" |
| Width | 1.55" |
| Depth | 1.55" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Germany |
| Product Type | OEM |
Rational L22.00.881 Gasket Humdty Meas Pipe
$1.78
$1.85
You save
$0.07
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rational L22.00.881 Gasket Humdty Meas Pipe